Lista produktów marki THUASNE

Wyroby uciskowe i ortopedyczne THUASNE

THUASNE to francuska firma specjalizująca się w produkcji wyrobów uciskowych i ortopedycznych, które pomagają w wielu dolegliwościach, między innymi po urazach i zabiegach, w rekonwalescencji oraz rehabilitacji, a także polecane są dla sportowców. Poznaj wszystkie wyroby THUASNE dostępne w naszym sklepie DlaKompresji.pl i złóż zamówienie przez internet!

THUASNE – szeroki wybór wyrobów uciskowych


Firma THUASNE oferuje wyroby uciskowe do stosowania w różnych partiach ciała, między innymi na stopy, kostki, kolana, nogi, plecy, nadgarstek i kciuk, bark, łokieć, szyję. Mogą być one używane między innymi w celu lepszej stabilizacji i redukcji zmian żylnych oraz obrzęków limfatycznych, do których dochodzi na skutek zastoju limfy w układzie limfatycznym, co przyczynia się do pojawienia dolegliwości bólowych i wydłuża czas potrzebny do odzyskania sprawności.

Wśród wyrobów znajdujących się w asortymencie firmy THUASNE dostępne są między innymi podkolanówki uciskowe z otwartymi i zamkniętymi stopami, samonośne rękawy do pachy wyposażone w mitenki na dłoń i bez niej.

Firma THUASNE wykorzystuje nowoczesne materiały wyróżniające się wysokim poziomem elastyczności, przewiewności, a także komfortem, dzięki czemu noszenie jej wyrobów uciskowych jest bardzo wygodne, co pozwala na uzyskanie efektu drugiej skóry. Na uwagę zasługuje także wykończenie wyrobów, które umożliwia podwyższenie wygody ich użytkowania, między innymi są to prążkowane lamówki, staranne obszycia, które dodatkowo zwiększają ich trwałość.

Wyroby dostępne są w różnych wariantach pod względem ich rozmiarów i kolorystyki, dzięki czemu mogą być one łatwo dobrane do konkretnych wymagań i gustu użytkownika.


Zamów wyroby THUASNE w sklepie internetowym DlaKompresji.pl!

W naszym sklepie internetowym DlaKompresji.pl można zamówić szeroką gamę wyrobów uciskowych firmy THUASNE przeznaczonych do stosowania przez kobiety i przez mężczyzn.

Zapewniamy szybką wysyłkę już w 24h oraz dostawę na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu DlaKompresji.pl!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji