Lista produktów marki AMOENA

Biustonosze po mastektomii piersi

Biustonosze Amaena to idealne rozwiązanie dla kobiety, która szuka wysokiej jakości i dobrze wykonanego biustonosza, który jednocześnie spełnia jej potrzeby i wymagania. Jest to marka, która cieszy się dużą popularnością wśród amazonek. Biustonosze te są odpowiednie dla pacjentek, które przeszły mastektomię. Biustonosze do mastektomii są wykonane z miękkiej, elastycznej tkaniny. Materiał ten jest idealny do rekonstrukcji piersi. Nie podrażnia skóry i nie powoduje swędzenia.  W ofercie naszego sklepu znajduje się duży wybór biustonoszy. Co więcej, każdy z nich został wybrany pod kątem jakości, komfortu, dopasowania i stylu. Warto dodać, że marka ta znana jest ze świetnej obsługi klienta, dzięki temu możesz z ufnością i spokojem kupować biustonosze w naszym sklepie. Biustonosze Amena mają prosty, klasyczny i elegancki design. W ofercie znajdują się między innymi biustonosze sportowe, biustonosze z fiszbinami oraz biustonosze bez fiszbin.

Pasy uciskowe Amoena dla szybkiego powrotu do zdrowia

Pasy uciskowe Amoena są bardzo przydatne dla pacjentów, którzy przeszli operację brzucha. Jest to urządzenie, które pomaga zapobiegać powikłaniom pooperacyjnym. Oprócz zapewnienia dodatkowego wsparcia, służy do wspomagania procesu gojenia. Pas wykonany jest z elastycznej tkaniny i ma bardzo wygodną konstrukcję. Jego kształt idealnie dopasowuje się do mięśni brzucha. Może być noszony w trakcie rekonwalescencji oraz po operacji. Elastyczny materiał sprawia, że pas pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień. Jest szczególnie przydatny dla pacjentów, którzy przechodzą duże operacje. Pasy kompresyjne Amoena to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i w pełni wrócić do zdrowia.

Silikonowe plastry na blizny

Amoena Silikonowe plastry na blizny to wyrób medyczny stosowany w leczeniu blizn i nierówności skóry. dźwięki. Wykonane są z silikonu, który jest materiałem obojętnym, który nie powoduje reakcji skórnych. Silikonowy plaster opatrunkowy na blizny to opatrunek samoprzylepny klasy medycznej, wykonany jest z miękkiego silikonu i zapewnia optymalny komfort. Silikonowy plaster opatrunkowy na blizny jest idealny dla dzieci i dorosłych. Jest łatwy w aplikacji i usuwaniu, a jego stosowanie jest niezwykle bezpieczne.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji