Lista produktów marki Medi

Wyroby uciskowe Medi – pończochy i podkolanówki

Niemiecka firma Medi jest liderem w produkcji wyrobów medycznych w dwóch kategoriach – kompresja i ortopedia. Jej wyroby wyróżniają się zastosowaniem zaawansowanych technologii oraz nowoczesnych materiałów, dzięki czemu pozwalają na prowadzenie efektywnej terapii. W naszym sklepie online DlaKompresji.pl zamówisz wyroby uciskowe Medi w wielu wariantach przeznaczone dla kobiet i mężczyzn!

Kompresjoterapia z wyrobami Medi


W asortymencie firmy Medi znajduje się szeroka gama wyrobów do prowadzenia terapii kompresyjnej – uciskowej.

Umożliwiają one uzyskanie optymalnego przepływu krwi w żyłach, dlatego pomagają w redukcji objawów niewydolności żylnej, między innymi ciężkości i zmęczenia nóg. Systematycznie używane zapobiegają również tworzeniu się nowych zmian żylnych – żylaków, popękanych naczynek i umożliwiają kontrolowanie chorób żył.

Wyroby kompresyjne Medi mogą być również używane w przypadku obrzęków limfatycznych. Wspomagają one ciśnienie wewnątrztkankowe i dzięki temu umożliwiają efektywny przepływ limfy – chłonki, aby zmniejszać obrzęki kończyn.

Rodzaje wyrobów uciskowych Medi

Firma Medi oferuje gamę wyrobów kompresyjnych do stosowania w różnych dolegliwościach. Wśród nich dostępne są:

Podkolanówki uciskowe Medi
Uciskowe podkolanówki Medi przeznaczone są do noszenia przy zmianach żylnych o mniejszym nasileniu, które dotykają głównie dolnej części kończyny.

Pończochy uciskowe Medi
Wysokie pończochy uciskowe przeznaczone są dla osób, które doświadczają nasilonych dolegliwości na całej długości kończyn dolnych.

Medi – podkolanówki i pończochy uciskowe najwyższej jakości

Oferowane przez firmę Medi wyroby uciskowe wyróżniają się wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów dla maksymalnej efektywności i komfortu.

Materiały Soft Elastic zapewniają wyjątkową miękkość i są bardzo przyjemne w dotyku, a także łatwo dopasowują się do kształtu kończyn. Dzięki technologiom Clima Fresh oraz Clima Control przepuszczają powietrze i dają komfort przez cały dzień.

Szeroki wachlarz rozmiarów umożliwia indywidualne dobranie wyrobów do własnej sylwetki dla uzyskania najlepszych efektów terapii kompresyjnej. Do wyboru są również warianty z otwartą i zamkniętą stopą.

Wyroby są oferowane w wielu kolorach, między innymi czarny, beż, karmel, dlatego można dobrać je do swojego gustu.

Wyroby uciskowe Medi – zamów w sklepie DlaKompresji.pl!
Szeroką gamę wyrobów jak podkolanówki, pończocha ortopedyczna Medi możesz zakupić już teraz w sklepie internetowym DlaKompresji.pl z szybką dostawą do swojego domu. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji