Lista produktów marki Pani Teresa

Wyroby uciskowe Pani Teresa – pasy, podkolanówki, pończochy, rajstopy

Pani Teresa to firma zajmująca się produkcją wyrobów rehabilitacyjnych. Obecnie jest ona częścią szwajcarskiej grupy SIGVARIS, która specjalizuje się od ponad 150 lat w produkcji dzianin medycznych. W ofercie firmy Pani Teresa znajduje się gama produktów, w tym wyroby uciskowe i ortopedyczne stosowane w walce z niewydolnością żylną oraz obrzękami. W naszym sklepie DlaKompresji.pl zakupisz je z szybką i wygodną dostawą do domu!

Wyroby kompresyjne Pani Teresa – rajstopy, podkolanówki i pończochy


Firma Pani Teresa oferuje wygodne wyroby kompresyjne, uciskowe, które pomagają w łagodzeniu dolegliwości żylnych oraz obrzęków kończyn dolnych.

Stworzone przez firmę Pani Teresa pończochy uciskowe, rajstopy oraz podkolanówki umożliwiają efektywne prowadzenie terapii kompresyjnej kończyn dolnych. Zalecane są one między innymi do stosowania w przypadkach ciężkości i zmęczenia nóg, przy żylakach i zmianach żylnych jak pajączki – popękane naczynka. Również pomagają one w rekonwalescencji po zabiegach na kończynach dolnych.

Wyroby dostępne są w różnych wariantach kompresji, co pozwala na ich dopasowanie do konkretnych potrzeb. Wyroby o niższej kompresji mogą być używane w celach profilaktycznych, natomiast te o wyższej w leczeniu nasilonych dolegliwości żylnych według wskazań lekarza.

Wiele rozmiarów wyrobów również pozwala na dostosowanie ich do sylwetki, dzięki czemu mogą one zapewnić maksymalną efektywność działania. Do wyboru są również wyroby kompresyjne z otwartymi i zamkniętymi palcami.

Oferowane przez firmę Pani Teresa podkolanówki przeciwżylakowe, rajstopy oraz pończochy uciskowe dostępne są w zróżnicowanych kolorach, między innymi czarnym, beżowym, białym, szarym, dlatego można łatwo dobrać je do swojego stylu i gustu.

Pasy uciskowe Pani Teresa – pasy brzuszne, pachwinowe, torako

W ofercie firmy dostępne są również wyroby uciskowe w formie pasów, które stosowane są po zabiegach operacyjnych w celu zmniejszenia obrzęków, a także do stabilizacji.

Pasy brzuszne Pani Teresa umożliwiają uzyskanie odpowiedniej kompresji w rejonie brzucha. Wspomagają pracę mięśni brzucha, zmniejszają ryzyko występowania przepukliny, a także zapobiegają powiększaniu się już istniejących przepuklin pooperacyjnych, pępkowych. Pas brzuszny Pani Teresa może być używany również po ciąży.

W ofercie dostępne są też pasy pachwinowe z szeroką regulacją, które przeznaczone są dla osób z przepukliną pachwinową.

Asortyment firmy obejmuje również pasy torako dla kobiet do stosowania na klatkę piersiową. Używane są one głównie po złamaniach żeber, po operacjach kardiochirurgicznych. Zapewniają stabilizację okolicy klatki piersiowej oraz odpowiedni komfort dzięki wycięciom na piersi oraz regulacji.

Wyroby uciskowe Pani Teresa – kup w sklepie DlaKompresji.pl!

Zapraszamy do zakupu wyrobów do kompresji od firmy Pani Teresa w sklepie DlaKompresji.pl. Zapewniamy szybką realizację zamówień w 24h!

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-44 z 85 pozycji