Lista produktów marki Halcamp

Kliny Halcamp – przeciwobrzękowe i po endoprotezie

Firma Halcamp specjalizuje się w produkcji artykułów do rehabilitacji już od 1987 roku. Obecnie w jej ofercie znajduje się paleta produktów dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Wśród nich dostępne są również kliny przeciwobrzękowe, które przeznaczone są dla osób po operacjach wszczepienia endoprotezy oraz po mastektomii. Zobacz wszystkie dostępne kliny Halcamp w sklepie DlaKompresji.pl i złóż zamówienie!

Kliny Halcamp po mastektomii

Operacja mastektomii, czyli amputacji, usunięcia piersi używana jest w celu leczenia raka piersi. Po jej wykonaniu ważna jest przestrzeganie zaleceń lekarskich, by powrócić szybko do sprawności. Duże znaczenie ma wtedy ochrona przed obrzękami, do jakich dochodzi na skutek zastoju chłonki – limfy w układzie limfatycznym.

Aby zapobiegać obrzękom limfatycznym, można zastosować kliny Halcamp przeciwobrzękowe. Są to piankowe kliny o trójkątnym kształcie pokryte przyjemną w dotyku tkaniną, które przeznaczone są do umieszczania na nich ręki, by zapobiegać gromadzeniu się chłonki oraz powstawaniu obrzęków.

Firma Halcamp oferuje kliny przeciwobrzękowe w dwóch wersjach – płaskim oraz z wgłębieniem na rękę.

Kliny Halcamp przeciwobrzękowe oferowane są też w kilku wariantach rozmiarowych, dlatego można dopasować je specjalnie do swoich wymagań, by uzyskać najwyższy poziom komfortu.

Kliny Halcamp po endoprotezie

Wszczepienie endoprotezy wymaga odpowiedniej rekonwalescencji oraz rehabilitacji, by chory mógł powrócić do sprawności. Warto wtedy sięgnąć po kształtki – kliny, które umieszczane są przy kończynach, by odpowiednio je wypozycjonować.

Oferowane przez firmę Halcamp kliny po endoprotezie są wykonane z pianki oraz wyposażone są w regulowany rzep. Pozwalają na utrzymanie kończyn we właściwej pozycji, która zapewnia wysoki komfort oraz przyspiesza powrót do zdrowia i umożliwia skuteczniejszą rehabilitację.

Kliny Halcamp po endoprotezie są dostępne w dwóch wariantach – w pokrowcu bawełnianym oraz w pokrowcu nieprzemakalnym. Klin w pokrowcu nieprzemakalnym polecany jest bezpośrednio po operacji, natomiast z przyjemniejszym w dotyku pokrowcem bawełnianym w późniejszej rehabilitacji. Można również stosować oba pokrowce – nieprzemakalny oraz bawełniany dla maksymalnej ochrony i dla pełnego komfortu.

Zamów kliny Halcamp w sklepie DlaKompresji.pl!

W naszym sklepie internetowym DlaKompresji.pl przygotowaliśmy dla klientów kliny Halcamp przeciwobrzękowe i po endoprotezie w wielu wariantach. Zobacz wszystkie z dostępnych u nas wyrobów i dobierz te najlepsze dla siebie lub Twoich bliskich!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji