Lista produktów marki Veera

Veera – podkolanówki, rajstopy i pończochy uciskowe

Poznaj markę Veera i zamów jej wyroby w naszym sklepie internetowym DlaKompresji.pl. Dostępne w jej asortymencie podkolanówki, rajstopy i pończochy uciskowe pomagają w dbaniu o zdrowie oraz o piękny wygląd nóg!


Wyroby uciskowe Veera – na ciężkie nogi i żylaki

Veera jest producentem testowanej klinicznie bielizny uciskowej, która przeznaczona jest do stosowania w profilaktyce i leczeniu zaburzeń żylnych kończyn dolnych.

Oferowane przez firmę Veera wyroby umożliwiają między innymi zredukowanie dolegliwości jak uczucie ciężkości nóg, ich zmęczenie, obrzęki, pękające naczynka – pajączki oraz żylaki. Mogą być one używane również po zabiegach na kończynach dolnych. Dzięki temu, że wywołują stopniowany ucisk nóg od kostki w górę, pozwalają na uzyskanie optymalnego przepływu krwi i zmniejszają odczuwane dolegliwości.

Do wykonania wyrobów uciskowych Veera stosowana jest najwyższej jakości przędza, która wyróżnia się wysokim poziomem odporności na czynniki zewnętrzne, dlatego nie puszcza oczek. Jest również bardzo przyjemna w dotyku, co przekłada się na codzienny komfort użytkowania.

Rodzaje wyrobów uciskowych Veera

Wyroby przeciwżylakowe Veera dostępne są w wielu wariantach, dlatego wśród nich z pewnością dobierzesz najlepszy rodzaj bielizny dla siebie!

Podkolanówki przeciwżylakowe
Krótkie wyroby do stosowania w przypadku nienasilonych objawów niewydolności żylnej, również profilaktycznie. Podkolanówki uciskowe Veera wywołują kontrolowany ucisk na odcinku od stopy do kolana.

Pończochy przeciwżylakowe
Kobiece i komfortowe pończochy uciskowe Veera zapewniają efektowny wygląd nóg i wspomagają przepływ krwi. Doskonałe do stosowania z sukienkami i spódnicami.

Rajstopy przeciwżylakowe
Wygodne, miękkie i stylowe rajstopy przeciwżylakowe przeznaczone do stosowania w przypadku zaburzeń krążenia krwi w kończynach dolnych. Doskonałe do stosowania na co dzień i do pracy.

Wszystkie wyroby przeciwżylakowe firmy Veera można kupić w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu mogą być one równie dopasowane do okazji, gustu czy stylizacji. Pełna gama rozmiarów daje możliwość doboru do wszystkich typów sylwetek.

Zamów podkolanówki, pończochy i rajstopy Veera w sklepie DlaKompresji.pl!

W naszym sklepie internetowym DlaKompresji.pl przygotowaliśmy dla klientów szeroki wybór wyrobów od firmy Veera. Zamówisz u nas między innymi rajstopy, pończochy oraz podkolanówki uciskowe Veera w zróżnicowanych rozmiarach i kolorach.

Sklep DlaKompresji.pl zapewnia również szybką wysyłkę z dostawą na terenie całego kraju. Zobacz nasz asortyment i złóż zamówienie już teraz!

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji