Lista produktów marki ARIES

Wybierz wyroby na żylaki najwyższej jakości! W naszym sklepie internetowym zakupisz rajstopy, podkolanówki oraz pończochy przeciwżylakowe Aries. To jeden z liderów w produkcji artykułów do kompresjoterapii, który oferuje sprawdzone wyroby przeznaczone dla kobiet z problemem przewlekłej niewydolności żylnej.

Rajstopy, podkolanówki oraz pończochy przeciwżylakowe Aries


Firma Aries przygotowała pełną gamę produktów na żylaki w serii Avicenum, które można dopasować indywidualnie do dolegliwości oraz do swojego gustu. Dla kobiet, które chcą zapobiegać zmianom żylnym, polecane są wyroby profilaktyczne o niskim stopniu kompresji. Przy wystąpieniu żylaków stosuje się wyroby uciskowe w I stopniu kompresji. Z kolei oferowane przez Aries pończochy zdrowotne przeciwżylakowe II stopień skierowane są do kobiet, u których widoczne są większe żylaki wymagające silniejszego nacisku.

Do wykonania swoich wyrobów uciskowych Aries stosuje najwyższej jakości włókna, by zapewniać trwałość, wytrzymałość i komfort podczas noszenia przez cały dzień. Wybrane modele wyróżniają się również właściwościami przeciwgrzybiczymi oraz przeciwbakteryjnymi dzięki dodatkowi szwajcarskiego srebra Sanitized® Silver.

W ofercie firmy Aries czekają rajstopy, podkolanówki oraz pończochy uciskowe w wielu stylowych wzorach, kolorach oraz rozmiarach – także z możliwością dopasowania długości dla kończyn standardowych i długich. Wybrane modele dostępne są w wariantach z czubkiem otwartym i czubkiem zamkniętym.

Zamów rajstopy, pończochy i podkolanówki przeciwżylakowe Aries dostępne w naszym sklepie internetowym Dla Amazonek!

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji