Skarpety

Osoby z żylakami mogą cierpieć na stan zwany niewydolnością żylną. Oznacza to, że przepływ krwi przez żyły jest niewystarczający. Żylaki są obrzęknięte, poskręcane i powiększone. Często pojawiają się na powierzchni skóry i mogą prowadzić do nieestetycznych, bolesnych, a czasem nawet niebezpiecznych zmian.

Skarpetki przeciwżylakowe

Żylaki są rodzajem choroby żylakowej. Pojawiają się jako fioletowe i niebieskie grudki pod skórą dolnej części nóg. Żylaki mogą być leczone różnymi metodami. Ale kiedy żyły stają się zgrubiałe i stwardniałe, choroba staje się trudniejsza do leczenia. Skarpety przeciwżylakowe mogą pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia żylaków i zapobiec zakrzepom krwi. Są one wykonane z miękkiego materiału, który zapobiega uciskowi na żyłę i wspomaga krążenie. Skarpety przeciwżylakowe są wykonane w specjalnej technologii, która pozwala na łatwy odpływ żył i utrzymanie nóg w czystości. Skarpety te są również antybakteryjne i antyzapachowe. Mają wygodną konstrukcję i są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, więc nadają się dla każdego. Skarpetki przeciwżylakowe to bardzo dobre rozwiązanie na żylaki.

Turystyczne skarpety przeciwodleżynowe

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty kompresyjne dla podróży dla kobiet i mężczyzn. Bardzo ważne jest, aby dbać o swoje ciało podczas podróży. Skarpety uciskowe pozwalają zachować sprawność i zdrowie podczas długich podróży. Jest to obowiązkowy element wyposażenia dla osób, które lubią długie loty. Wyroby kompresyjne renomowanych marek dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne i wygodne.

Skarpety kompresyjne Pani Teresa i Veera dostępne w naszej ofercie zostały stworzone, aby wspierać kończyny dolne. Uzyskano to dzięki zastosowaniu wysokiej jakoci materiału, z którego wykonane są skarpety - oddychające i elastyczne, co pozwala dopasować się do kształtu stopy i zmniejszyć nacisk na nerwy i naczynia krwionośne.

 

Aktywne filtry